Historia

30 LAT TRADYCJI

Przedsiębiorstwo SYNCO rozpoczęło działalność gospodarczą w 1983 produkując rurociągi preizolowane na bazie rur stalowych i ocynkowanych. Ze względu na nowatorski charakter produkcji, przedsiębiorstwo posiadało status Jednostki Innowacyjno Wdrożeniowej nadany przez ówczesnego Ministra Nauki, Techniki i Szkolnictwa Wyższego.

Przedsiębiorstwo SYNCO poza produkcją w/w rurociągów zajmowało się wykonawstwem w terenie sieci ciepłowniczych i c.w. oraz węzłów cieplnych w systemie tradycyjnym.

W 1992 roku SYNCO jako pierwsze przedsiębiorstwo w Polsce wprowadziło na krajowy rynek rurociągi preizolowane PEX i było Generalnym Dystrybutorem zagranicznego systemu rur ECOFLEX produkcji koncernu Uponor. Działalność handlowa była realizowana do 1997 r.

W 1999 roku przedsiębiorstwo SYNCO uruchomiło opartą na własnym patencie nr P-189276 i P-191992 produkcję elastycznych rurociągów preizolowanych z rurą przewodową PEX, które zostały zastosowane na ponad 1700 obiektach w kraju i zagranicą nie otrzymując żadnych reklamacji technicznych co świadczy o wysokiej klasie i jakości naszych produktów.

tomasz

TOMASZ SZOPIŃSKI

Prezes
janusz

JANUSZ BOCZARSKI

Członek zarządu
barbara

BARBARA SZOPIŃSKA

Członek zarządu