SYNCO – 30 LAT RODZINNEJ TRADYCJI

Siła wartości, która łączy pokolenia

SYNCO to polska firma rodzinna, specjalizująca się w produkcji rurociągów preizolowanych na bazie rur PEX, PE i miedzianych, działająca na rynku od ponad 30 lat. SYNCO kryje w sobie nie tylko wysokiej jakości materiały czy innowacyjne pomysły. Jest to przede wszystkim przedsiębiorstwo rodzinne z ciekawą historią i wyjątkowym podejściem do pracowników. Zafascynowani tworzeniem nowatorskich rozwiązań w 1992 roku SYNCO jako pierwsze przedsiębiorstwo w Polsce wprowadziło na krajowy rynek rurociągi preizolowane PEX i było generalnym dystrybutorem zagranicznego systemu rur ECOFLEX produkcji koncernu Uponor.

W 1999 roku przedsiębiorstwo SYNCO uruchomiło opartą na własnym patencie produkcję elastycznych rurociągów preizolowanych z rurą przewodową PEX, które zostały zastosowane na ponad 2000 obiektach w kraju i zagranicą.

Między tradycją a innowacją – SYNCOPEX®

Nowe wyzwania to nasza specjalność. SYNCO to również̇ przestrzeń kreatywna, która łączy potencjał naukowców, specjalistów i innowacji. Dzięki temu tworzymy nowe i efektywne rozwiązania, a każdy z projekt to odkrywanie nowych zaskakujących rozwiązań. Jednym z nich jest – SYNCOPEX®. Jest to ekologiczny systemem rurociągów preizolowanych produkowanych według własnych patentów.

Rurociągi do wielu zastosowań

Nasze rurociągi mają szerokie spektrum zastosowań. Szeroka gama produktów kompleksowo spełnia potrzeby naszych Klientów, ale wciąż dążymy do poszukiwania nowych rozwiązań. W ofercie posiadamy rury do:

  • sieci cieplnych niskoparametrowych 95 stopni Celsjusza – 6 bar,
  • sieci ciepłej wody użytkowej 70 stopni Celsjusza – 10 bar,
  • sieci wodociągowych 10 bar,
  • sieci technologicznych w przemyśle spożywczym i chemicznym,
  • sieci technologicznych basenów kąpielowych.

Tomasz Szopiński

Prezes

Janusz Boczarski

Członek zarządu

Barbara Szopińska

Członek zarządu

Kamila Anaszewicz

Dział handlowy

Daria Rutkowska

Dział handlowy

Marta Dławichowska

Logistyka

Marek Stryczyński

Logistyka

Dariusz Szopiński

Dział techniczny

Sebastian Laydych

Dział techniczny